Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0