Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 3.5
The DeliveranceRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
TarotRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The First PurgeRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
Re/MemberRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5