Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5