Movies
Ratings
181
The Classified FileRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
AdoreRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.0