Movies
Ratings
452
The RoundupRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
UncorkedRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 1.0
The Last Letter from Your LoverRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0