Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.0