Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5