Movies
Ratings
18
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5