Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The Wild LifeRated ★ 2.5
Last ShiftRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
The SacramentRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0