Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5