Movies
Ratings
168
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Mute WitnessRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0