Movies
Ratings
305
The NetRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Rabbit HoleRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0