Movies
Ratings
100
Up in the AirRated ★ 1.0
The FighterRated ★ 1.5
The RoadRated ★ 1.0
Mutt BoyRated ★ 1.5
HeartbeatRated ★ 1.5
Little Black DressRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 1.0
The Life of David GaleRated ★ 1.0
ArgoRated ★ 1.0
Being John MalkovichRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 0.5
ShineRated ★ 1.5
The Last EmperorRated ★ 1.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.5