Movies
Ratings
158
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0