Movies
Ratings
124
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0