Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 3.5