Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0