Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0