Movies
Ratings
247
UnleashedRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5