Movies
Ratings
146
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0