Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5