Titles you rated
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 2.5
SidewaysRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 4.0
Whatever WorksRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
The MexicanRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5
Black BagRated ★ 2.0