Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.0