Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0