Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 4.5