Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0