Movies
Ratings
115
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0