Movies
Ratings
20
Fast FiveRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
CrankRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0