Titles you rated
PapermanRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0