Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0