Titles you rated
8 MileRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0