Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.0