Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
More than BlueRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0