Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Family PackRated ★ 4.0
The Knight Before ChristmasRated ★ 3.5
The Princess Switch: Switched AgainRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 1.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 1.5
Secret ZooRated ★ 0.5
Space SweepersRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 1.0
GintamaRated ★ 5.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 5.0
Once Upon a CrimeRated ★ 4.0
In Love and Deep WaterRated ★ 4.5