Titles you rated
WarcraftRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 1.0
My WayRated ★ 1.0
Speed RacerRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5