Titles you rated
Black BirdRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5