Movies
Ratings
24
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0