Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0