Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Our Love StoryRated ★ 2.5
La maison de HimikoRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5- The OrdinarydayRated ★ 3.0
- ALOHARated ★ 2.5
- ArielRated ★ 3.0
- MotherGoneRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0