Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
BraveRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5