Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Journey's EndRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5- AliveRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5