Movies
Ratings
152
Minority ReportRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0