Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 3.5