Movies
Ratings
200
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 0.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
300Rated ★ 1.5
More Than BlueRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0