Movies
Ratings
184
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0