Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0