Movies
Ratings
213
The HandmaidenRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0