Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 5.0
RampageRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0