Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0