Titles you rated
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
BaoRated ★ 3.0
The CellRated ★ 3.5
Mrs. HydeRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
DevilRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5